Mars Gaming Mars Gaming ML-LCDPRO360W Processor All-in-one liquid cooler 12 cm White 1 pc(s)
Mars Gaming ML-LCDPRO360W, All-in-one liquid cooler, 12 cm, White
MLLCDPRO360W
Tax included
Visa
Mastercard
PayPal
Mars Gaming ML-LCDPRO360W. Type: All-in-one liquid cooler, Fan diameter: 12 cm, Bearing type: Hydraulic. Voltage: 12 V. Width: 360 mm. Product colour: White
  • Up to 600 W TDP
  • 2.8" LCD screen with real-time CPU/GPU and CPU fan RPM monitoring
  • 4th Gen Opti Chamber pump with copper base and microchannels low resistance radiator
  • 3× ARGB Infinity Mirror fans (120 mm) with copper core and FDB bearings