Mars Gaming Mars Gaming ML-LCDPRO240 Processor All-in-one liquid cooler 12 cm Black 1 pc(s)
Mars Gaming ML-LCDPRO240, All-in-one liquid cooler, 12 cm, Black
MLLCDPRO240
Tax included
Visa
Mastercard
PayPal
Mars Gaming ML-LCDPRO240. Type: All-in-one liquid cooler, Fan diameter: 12 cm, Bearing type: Hydraulic. Voltage: 12 V. Width: 240 mm. Product colour: Black
  • Up to 500 W TDP
  • 2.8" LCD screen with real-time CPU/GPU and CPU fan RPM monitoring
  • 4th Gen Opti Chamber pump with copper base and microchannels low resistance radiator
  • 2× ARGB Infinity Mirror fans (120 mm) with copper core and FDB bearings