METZ CONNECT METZ CONNECT 1309150102-E socket-outlet 2 x RJ-45 Blue, Grey, Red
METZ CONNECT 1309150102-E, 2 x RJ-45, 6a, Blue, Grey, Red, 55 mm, 30.5 mm, 102 mm
1309150102-E
Tax included
Visa
Mastercard
PayPal
METZ CONNECT 1309150102-E. Socket type: 2 x RJ-45, Networking cable category: 6a. Product colour: Blue, Grey, Red. Width: 55 mm, Depth: 30.5 mm, Height: 102 mm