Mars Gaming Mars Gaming ML-VISIONII240W Processor All-in-one liquid cooler 12 cm White 1 pc(s)
Mars Gaming ML-VISIONII240W, All-in-one liquid cooler, 12 cm, White
MLVISIONII240W
Tax included
Visa
Mastercard
PayPal
Mars Gaming ML-VISIONII240W. Type: All-in-one liquid cooler, Fan diameter: 12 cm, Bearing type: Hydraulic. Voltage: 12 V. Width: 240 mm. Product colour: White
  • Up to 500 W TDP
  • 2.8" 360º customizable IPS display