Gigabyte GIGABYTE MO34WQC36 34” WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440, 360Hz, 0.03ms, KVM, 300 cd/m², FreeSync Premium
GIGABYTE MO34WQC36 34” WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440, 360Hz, 0.03ms, KVM, 300 cd/m², FreeSync Premium Pro, DisplayHDR True Black 500, HDMI 2.1, Displayport 2.1, 86.4 cm (34"), 3440 x 1440 pixels, Wide Quad HD, OLED, 0.03 ms, Black
MO34WQC36EK
Tax included
Visa
Mastercard
PayPal
GIGABYTE MO34WQC36 34” WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440, 360Hz, 0.03ms, KVM, 300 cd/m², FreeSync Premium Pro, DisplayHDR True Black 500, HDMI 2.1, Displayport 2.1. Display diagonal: 86.4 cm (34"), Display resolution: 3440 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technology: OLED, Response time: 0.03 ms, Native aspect ratio: 21:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
  • 360Hz Refresh Rate, 0.03ms Response Time – Ultra-smooth motion with near-instant response for competitive performance