ASUS ASUS 0A001-00081900 power adapter/inverter Indoor 150 W Black
ASUS 0A001-00081900, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 150 W, 19 V
0A001-00081900
PayPal
ASUS 0A001-00081900. Purpose: Laptop, Power supply type: Indoor, Input voltage: 100 - 240 V. Product colour: Black. Quantity per pack: 1 pc(s)