Rowenta Rowenta Ultimate Experience CV9240F0 hair dryer 2200 W Copper, White
Rowenta Ultimate Experience CV9240F0, DC, 79 dB, Copper, White, Monochromatic, 1.8 m, China
CV9240
PayPal
Rowenta Ultimate Experience CV9240F0. Motor type: DC, Noise level: 79 dB. Product colour: Copper, White, Surface coloration: Monochromatic, Cord length: 1.8 m. Power: 2200 W, AC input voltage: 220 - 240 V. Width: 177 mm, Height: 90 mm, Weight: 790 g. Package width: 277 mm, Package depth: 330 mm, Package height: 108 mm