HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE P52152-B21 rack accessory
HPE P52152-B21, 215 mm, 305 mm, 45 mm, 150 g
P52152-B21
PayPal
HPE P52152-B21. Width: 215 mm, Depth: 305 mm, Height: 45 mm