APC APC SRV72RLBP-9A UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 72 V
APC SRV72RLBP-9A, Sealed Lead Acid (VRLA), 72 V, 12 pc(s), Black, 42.5 kg, 438 mm
SRV3KRILRK-3
PayPal
APC SRV72RLBP-9A. Battery technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Battery voltage: 72 V, Number of batteries included: 12 pc(s). Weight: 42.5 kg, Width: 438 mm, Height: 86 mm. Package width: 600 mm, Package height: 240 mm, Package depth: 800 mm