APC APC SRVL48RMBP2U UPS battery Lithium-Ion (Li-Ion) 48 V
APC SRVL48RMBP2U, Lithium-Ion (Li-Ion), 48 V, 1 pc(s), Black, 2400 Wh, 10 year(s)
SRVL48RMBP2U
PayPal
APC SRVL48RMBP2U. Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion), Battery voltage: 48 V, Number of batteries included: 1 pc(s). Weight: 2.83 kg, Width: 438 mm, Height: 86 mm. Package width: 800 mm, Package height: 240 mm, Package depth: 600 mm