ALLIED TELESIS - HIGH END Allied Telesis AT-IE048-480-20 uninterruptible power supply (UPS) 480 W
Allied Telesis AT-IE048-480-20, 480 W, 90 V, 350 V, 50/60 Hz, 48 V, 15 A
AT-IE048-480-20
PayPal
Allied Telesis AT-IE048-480-20. Output power: 480 W, Input operation voltage (min): 90 V, Input operation voltage (max): 350 V. Form factor: Tower, Product colour: White, Housing material: Metal. Width: 70 mm, Depth: 117 mm, Height: 124 mm. Nominal output voltage: 48 V, Nominal input voltage: 90 - 264; 98 - 350 V
  • ۼ Electromagnetic immunity for industrial environments
  • ۼ High efficiency
  • ۼ Active PFC
  • ۼ Stable output power with 150% peak current capability