CISCO Cisco PWR-IE170W-PC-AC power supply unit 170 W Black
Cisco PWR-IE170W-PC-AC=, 170 W, 100 - 240 V, 1.25 A, Black
PWR-IE170W-PC-AC
PayPal
Cisco PWR-IE170W-PC-AC=. Total power: 170 W, AC input voltage: 100 - 240 V, Input current: 1.25 A. Product colour: Black