Hikvision Hikvision DS-1275ZJ-SUS(Black)
Hikvision DS-1275ZJ-SUS(Black), Outdoor, Hikvision Digital Technology, Black, Waterproof, 10 kg, 127 mm
DS-1275ZJ-SUSBlack
PayPal
Hikvision DS-1275ZJ-SUS(Black). Placement supported: Outdoor, Brand compatibility: Hikvision Digital Technology, Product colour: Black. Maximum weight capacity: 10 kg. Width: 127 mm, Depth: 46 mm, Height: 250 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)