APC APC SRT1500XLI uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1.5 kVA 1500 W
APC SRT1500XLI, Double-conversion (Online), 1.5 kVA, 1500 W, Sine, 100 V, 275 V
SRT1500XLI-2
PayPal
APC SRT1500XLI. UPS topology: Double-conversion (Online), Output power capacity: 1.5 kVA, Output power: 1500 W. Serial interface type: RJ-45. Battery technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Battery life (max): 5 year(s), Battery recharge time: 3 h. Form factor: Rackmount/Tower, Product colour: Black, Cable length: 1.83 m. Width: 85 mm, Depth: 505 mm, Height: 432 mm