APC APC SRT1500RMXLI-NC uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1.5 kVA 1500 W
APC SRT1500RMXLI-NC, Double-conversion (Online), 1.5 kVA, 1500 W, Sine, 50 V, 150 V
SRT1500RMXLI-NC
PayPal
APC SRT1500RMXLI-NC. UPS topology: Double-conversion (Online), Output power capacity: 1.5 kVA, Output power: 1500 W. Serial interface type: RJ-45. Battery technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Battery voltage: 48 V, Battery life (max): 5 year(s). Form factor: Rackmount, Product colour: Black, Cable length: 1.83 m. Width: 432 mm, Depth: 505 mm, Height: 85 mm