Thermalright Thermalright AXP120-X67 Processor Heatsink/Radiator 12 cm Black
Thermalright AXP120-X67, Heatsink/Radiator, 12 cm, Black
AXP120X67BLACKARGB
PayPal
Thermalright AXP120-X67. Type: Heatsink/Radiator, Fan diameter: 12 cm, Minimum air pressure: 1.36 mmH2O. Width: 120 mm, Depth: 123.5 mm, Height: 52 mm. Product colour: Black