Thermalright AXP120-X67, Heatsink/Radiator, 12 cm, Black, Grey, Metallic
AXP120X67
PayPal
Thermalright AXP120-X67. Type: Heatsink/Radiator, Fan diameter: 12 cm, Maximum air pressure: 1.36 mmH2O, Bearing type: Sealed Precision FDB. Width: 120 mm, Depth: 123.5 mm, Height: 52 mm. Product colour: Black, Grey, Metallic