Gembird Gembird BAT-12V12AH UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah
Gembird BAT-12V12AH, Sealed Lead Acid (VRLA), 12 V, 1 pc(s), Black, 12 Ah, 5 year(s)
BAT-12V12AH
PayPal
Gembird BAT-12V12AH. Battery technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Battery voltage: 12 V, Number of batteries included: 1 pc(s). Weight: 3.4 kg, Width: 151 mm, Height: 98 mm. Package width: 100 mm, Package height: 95 mm, Package depth: 150 mm