GREENWORKS Greenworks 1600607VA cordless grass shear 12 cm 24 V Lithium-Ion (Li-Ion) Black, Green
Greenworks 1600607VA, 12 cm, Stainless steel, 8 mm, Black, Green, Lithium-Ion (Li-Ion), 24 V
1600607VA
PayPal
Greenworks 1600607VA. Blade width: 12 cm, Material knife: Stainless steel, Shrub blade tooth spacing: 8 mm. Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion), Battery voltage: 24 V, Battery capacity: 2 Ah. Package width: 320 mm, Package depth: 160 mm, Package height: 180 mm