ABB ABB OTDCP32SA22M Rotary switch 4P Red, White, Yellow
ABB OTDCP32SA22M, Rotary switch, 4P, Wired, Plastic, Red, White, Yellow, IP65
1SCA125090R1001
PayPal
ABB OTDCP32SA22M. Type: Rotary switch, Number of poles: 4P, Connectivity technology: Wired. Rated current: 32 A. Width: 95 mm, Depth: 95 mm, Height: 150 mm. Package width: 142 mm, Package depth: 167 mm, Package height: 108 mm