ABB ABB VAA/S6.230.2.1 electrical actuator IP20 Grey
ABB VAA/S6.230.2.1, IP20, Grey, 24 - 230 V, 0.16 A, 72 mm, 64.5 mm
2CDG110116R0011
PayPal
ABB VAA/S6.230.2.1. International Protection (IP) code: IP20, Product colour: Grey. Voltage: 24 - 230 V, Current: 0.16 A. Width: 72 mm, Depth: 64.5 mm, Height: 90 mm