Targus Targus ASF14W9EU notebook accessory Notebook screen protector
Targus ASF14W9EU, Notebook screen protector, Black, Transparent, Any brand, 35.6 cm (14"), Anti-glare screen protector, Scratch resistant
ASF14W9EU-2
PayPal
Targus ASF14W9EU. Product type: Notebook screen protector, Product colour: Black, Transparent, Brand compatibility: Any brand. Package width: 2 mm, Package depth: 372 mm, Package height: 265 mm. Width: 1 mm, Depth: 310 mm, Height: 175 mm. Products per pallet: 2320 pc(s), Master (outer) case width: 56.9 mm, Master (outer) case length: 390 mm
  • Privacy Screen for laptop or desktop screens 14” W (16:9)