ZEBRA Zebra PWR-BGA24V78W4WW power adapter/inverter Indoor 78 W Black
Zebra PWR-BGA24V78W4WW, Mobile computer, Indoor, 100 - 240 V, 78 W, 24 V, 240 V
PWR-BGA24V78W4WW
PayPal
Zebra PWR-BGA24V78W4WW. Purpose: Mobile computer, Power supply type: Indoor, Input voltage: 100 - 240 V. Product colour: Black. Quantity per pack: 1 pc(s)