Good Connections Alcasa KAB-R20S74 cable tie Releasable cable tie Nylon Black 100 pc(s)
Alcasa KAB-R20S74, Releasable cable tie, Nylon, Black, 5 cm, 45 N, V2
PayPal
Alcasa KAB-R20S74. Type: Releasable cable tie, Material: Nylon, Product colour: Black. Length: 200 mm, Width: 7.4 mm, Thickness: 1.4 mm. Quantity per pack: 100 pc(s)