CISCO Cisco PWR-C1-350WAC-P network switch component Power supply
Cisco PWR-C1-350WAC-P=, Power supply, Black, Metal, 1194 BTU/h, 350 W, 100 - 240 V
PWR-C1-350WAC-P
PayPal
Cisco PWR-C1-350WAC-P=. Product type: Power supply, Product colour: Black, Material: Metal. Total power: 350 W, AC input voltage: 100 - 240 V, AC input frequency: 50 - 60 Hz. Width: 82.5 mm, Depth: 309.9 mm, Height: 40.1 mm