CISCO Cisco C9K-PWR-650WAC-R network switch component Power supply
Cisco C9K-PWR-650WAC-R=, Power supply, Black, Grey, Metal, 650 W, 100 - 240 V, 47 - 63 Hz
C9K-PWR-650WAC-R
PayPal
Cisco C9K-PWR-650WAC-R=. Product type: Power supply, Product colour: Black, Grey, Material: Metal. Total power: 650 W, AC input voltage: 100 - 240 V, AC input frequency: 47 - 63 Hz