Trendnet Trendnet TI-S24048 v1.0R network switch component Power supply
Trendnet TI-S24048 v1.0R, Power supply, Metallic, Over voltage, Overload, Short circuit, 1693000 h, CE, UL, TUV, 240 W
TI-S24048
PayPal
Trendnet TI-S24048 v1.0R. Product type: Power supply, Product colour: Metallic, Power protection features: Over voltage, Overload, Short circuit. Total power: 240 W, AC input voltage: 100 - 240 V, AC input frequency: 50 - 60 Hz. Width: 40 mm, Depth: 125 mm, Height: 114 mm