GoodConnections Alcasa KAB-15S36 cable tie Releasable cable tie Nylon Black 100 pc(s)
Alcasa KAB-15S36, Releasable cable tie, Nylon, Black, 2 - 35 mm, -40 - 85 °C, 150 mm
KAB-15S36
PayPal
Alcasa KAB-15S36. Type: Releasable cable tie, Material: Nylon, Product colour: Black. Length: 150 mm, Width: 3.6 mm, Thickness: 1 mm. Quantity per pack: 100 pc(s)