Sonnet Sonnet SON-GPU-750WEX-TB3 External Graphics card enclosure Black 1
Sonnet SON-GPU-750WEX-TB3, Black, 375 W, Windows 10, Mac OS X 11.0 Big Sur, 750 W, 85 W
GPU-750WEX-TB3
PayPal
Sonnet SON-GPU-750WEX-TB3. Housing colour: Black, Maximum graphics card power supported: 375 W, Windows operating systems supported: Windows 10. Power supply: 750 W, USB Power Delivery up to: 85 W. Width: 185 mm, Depth: 340 mm, Height: 202 mm. Cables included: AC, Thunderbolt
  • Boosts Graphics Performance
  • Cuts Application Task Times
  • 750W Power Supply