Akasa Akasa AK-PE080-03 power adapter/inverter Indoor 80 W Black, Blue, Red, White, Yellow
Akasa AK-PE080-03, Indoor, 12 V, 80 W, DC1-to-DC2, Over power, Over voltage, Any brand
AK-PE080-03
PayPal
Akasa AK-PE080-03. Power supply type: Indoor, Input voltage: 12 V, Output power: 80 W. Connector(s): DC Jack, CPU 4-pin, Molex 4-pin, SATA. Product colour: Black, Blue, Red, White, Yellow. Width: 150 mm, Depth: 544 mm, Height: 330 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)