Seasonic Seasonic FOCUS-SPX-750 power supply unit 750 W 20+4 pin ATX CFX Black
Seasonic FOCUS-SPX-750, 750 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 10 - 5 A, 130 W, 744 W
FOCUS-SPX-750
PayPal
Seasonic FOCUS-SPX-750. Total power: 750 W, AC input voltage: 100 - 240 V, AC input frequency: 50 - 60 Hz. Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Motherboard power cable length: 35 cm. Purpose: PC, Power supply unit (PSU) form factor: CFX, 80 PLUS certification: 80 PLUS Platinum. Product colour: Black, Cooling type: Active, Fan diameter: 9.2 cm. Cables included: AC, PCIe, Peripheral (Molex), Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA
  • SFX 12 V / ATX 12 V