Thermaltake Thermaltake SPG-600DH2CCB power supply unit 600 W 24-pin ATX ATX Black, Red
Thermaltake SPG-600DH2CCB, 600 W, 100 - 240 V, 720 W, 47 - 63 Hz, 9 A, Active
PS-SPG-0600DPCBEU-B
PayPal
Thermaltake SPG-600DH2CCB. Total power: 600 W, AC input voltage: 100 - 240 V, Peak power: 720 W. Motherboard power connector: 24-pin ATX, Cabling type: Modular. Purpose: PC, Power supply unit (PSU) form factor: ATX, 80 PLUS certification: 80 PLUS Bronze. Product colour: Black, Red, Cooling type: Active, Fan diameter: 12 cm. Width: 150 mm, Depth: 140 mm, Height: 86 mm