Ubiquiti Ubiquiti UACC-PSU-12V-550W-EU power adapter/inverter Indoor Green, Grey
Ubiquiti UACC-PSU-12V-550W-EU, Network switch, Indoor, 100 – 240, 50 - 60 Hz, 550 W, 12 V
UACC-PSU-12V-550W
PayPal
Ubiquiti UACC-PSU-12V-550W-EU. Purpose: Network switch, Power supply type: Indoor, Input voltage: 100 – 240. Product colour: Green, Grey, Housing material: Steel. Compliance certificates: CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC). Width: 185 mm, Depth: 73.5 mm, Height: 40 mm. Quantity per pack: 1 pc(s), Cables included: AC
  • 550W (12V) AC-to-DC power supply