Mars Gaming Mars Gaming MPB850PSIW power supply unit 850 W 24-pin ATX ATX White
Mars Gaming MPB850PSIW, 850 W, 200 - 240 V, 47 - 63 Hz, 8 A, Active, 120 W
MPB850PSIW
PayPal
Mars Gaming MPB850PSIW. Total power: 850 W, AC input voltage: 200 - 240 V, AC input frequency: 47 - 63 Hz. Motherboard power connector: 24-pin ATX, Cabling type: Fully-Modular. Purpose: PC, Power supply unit (PSU) form factor: ATX, 80 PLUS certification: 80 PLUS Gold. Product colour: White, Cooling type: Active, Fan diameter: 14 cm. Compliance certificates: CE, RoHS