1stPlayer 1STPLAYER NGDP-GLD-1000-BK-EU power supply unit 1000 W 24-pin ATX ATX Black
1STPLAYER NGDP-GLD-1000-BK-EU, 1000 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 12 A, 6 A, Active
HA-1000BA4
PayPal
1STPLAYER NGDP-GLD-1000-BK-EU. Total power: 1000 W, AC input voltage: 100 - 240 V, AC input frequency: 50/60 Hz. Motherboard power connector: 24-pin ATX, Cabling type: Fully-Modular. Purpose: PC, Power supply unit (PSU) form factor: ATX, 80 PLUS certification: 80 PLUS Gold. Product colour: Black, Cooling type: Semi-passive, Fan diameter: 12 cm. Certification: 80 Plus Gold