EnerGenie EnerGenie EG-PWC-PS2000-01 power adapter/inverter Auto 2000 W Black, Green
EnerGenie EG-PWC-PS2000-01, Car inverter, Auto, 10 - 16 V, 2000 W, 230 V, 50 Hz
EG-PWC-PS2000-01
PayPal
EnerGenie EG-PWC-PS2000-01. Purpose: Car inverter, Power supply type: Auto, Input voltage: 10 - 16 V. Product colour: Black, Green, Housing material: Aluminium, Plastic. Sustainability certificates: CE, RoHS. Cable length: 0.8 m, Width: 320 mm, Depth: 90 mm. Quantity per pack: 1 pc(s), Package width: 170 mm, Package depth: 430 mm