Mars Gaming Mars Gaming ML-VISIONII360 Processor All-in-one liquid cooler 12 cm Black 1 pc(s)
Mars Gaming ML-VISIONII360, All-in-one liquid cooler, 12 cm, Black
MLVISIONII360
PayPal
Mars Gaming ML-VISIONII360. Type: All-in-one liquid cooler, Fan diameter: 12 cm, Bearing type: Hydraulic. Voltage: 12 V. Width: 360 mm. Product colour: Black
  • Up to 600 W TDP
  • 2.8" 360º customizable IPS display