ACER Acer Aspire 14 AI A14-53M-52FA Intel Core Ultra 5 226V Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi
Acer Aspire 14 AI A14-53M-52FA, Intel Core Ultra 5, 35.6 cm (14"), 1920 x 1200 pixels, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
NXJNQEG00C
PayPal
Acer Aspire 14 AI A14-53M-52FA. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel Core Ultra 5, Processor model: 226V. Display diagonal: 35.6 cm (14"), HD type: WUXGA, Display resolution: 1920 x 1200 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: LPDDR5x-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel Arc Graphics 130V. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Silver. Weight: 1.24 kg
  • Windows 11 Home 64-bit
  • Intel Core Ultra 5 226V (8MB Cache)
  • 35.6 cm (14") WUXGA 1920 x 1200 OLED