Synergy21 Synergy 21 S21-LED-PR20000 light mount/accessory Profile
Synergy 21 S21-LED-PR20000, Profile, Aluminium, Aluminium, LED, 17.1 mm, 2000 mm
S21-LED-PR20000
PayPal
Synergy 21 S21-LED-PR20000. Type: Profile, Product colour: Aluminium, Material: Aluminium. Compatible bulb types: LED. Width: 17.1 mm, Depth: 2000 mm, Height: 13.4 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)