ASUS ASUS TUF Gaming VG27AQML5A computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD Black
ASUS TUF Gaming VG27AQML5A, 68.6 cm (27"), 2560 x 1440 pixels, Wide Quad HD, 1 ms, Black
90LM0BG0-B02971
PayPal
ASUS TUF Gaming VG27AQML5A. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Response time: 1 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
  • 27” QHD(2560 x 1440) Fast IPS panel with 300Hz refresh rate for fast paced gameplay