Ernitec Ernitec 0070-24143-L surveillance monitor CCTV monitor 109.2 cm (43") 1920 x 1080 pixels
Ernitec 0070-24143-L, CCTV monitor, Freestanding, Black, 109.2 cm (43"), 1920 x 1080 pixels, TFT
PayPal
Ernitec 0070-24143-L. Product type: CCTV monitor, Mounting type: Freestanding, Product colour: Black. Display diagonal: 109.2 cm (43"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, Display type: TFT. Analog signal format system: PAL, SECAM, Speaker power: 6 W, On Screen Display (OSD) languages: English. Power source type: AC, Power consumption (typical): 40 W, AC input voltage: 100 - 240 V