CISCO Cisco PWR-C1-1100WAC-P network switch component Power supply
PWR-C1-1100WAC-P
PayPal
Cisco PWR-C1-1100WAC-P=. Product type: Power supply, Product colour: Black, Grey, Material: Steel. Connectivity technology: Wired. Compatibility: Cisco Catalyst 9300 Series. Total power: 1100 W, AC input voltage: 100 - 240 V, AC input frequency: 50 Hz