CISCO Cisco N2200-PAC-400W, Refurbished network switch component Power supply
Cisco N2200-PAC-400W, Refurbished, Power supply, Grey, Cisco Nexus 2200, 400 W, 90 - 264 V, 50 - 60 Hz
N2200-PAC-400W-RF
PayPal
Cisco N2200-PAC-400W, Refurbished. Product type: Power supply, Product colour: Grey, Compatibility: Cisco Nexus 2200. Total power: 400 W, AC input voltage: 90 - 264 V, AC input frequency: 50 - 60 Hz