AeroCool Aerocool AEROB750 PC Power Supply 750W 80 Plus Bronze 230V Silent Black
Aerocool AEROB750 PC Power Supply 750W 80 Plus Bronze 230V Silent Black, 750 W, 200 - 240 V, 47 - 63 Hz, 5.5 A, 130 W, 744 W
ACPB-AR75AEC11
PayPal
Aerocool AEROB750 PC Power Supply 750W 80 Plus Bronze 230V Silent Black. Total power: 750 W, AC input voltage: 200 - 240 V, AC input frequency: 47 - 63 Hz. Cabling type: Non-Modular. Purpose: PC, 80 PLUS certification: 80 PLUS Bronze. Product colour: Black, Fan diameter: 12 cm, Number of fans: 1 fan(s)
  • Up to 90% efficiency with 80Plus 230V EU Bronze certified
  • Built-in premium 105°C Japanese main capacitors provide low ripple and higher durability