Xilence Xilence Performance A+ XP750R12 power supply unit 750 W 20+4 pin ATX ATX Black
Xilence Performance A+ XP750R12, 750 W, 200 - 240 V, 50 Hz, 6.3 A, Active, 66 W
XN335
PayPal
Xilence Performance A+ XP750R12. Total power: 750 W, AC input voltage: 200 - 240 V, AC input frequency: 50 Hz. Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Motherboard power cable length: 5.5 cm, Cabling type: Modular. Purpose: PC, Power supply unit (PSU) form factor: ATX, 80 PLUS certification: 80 PLUS Gold. Product colour: Black, Cooling type: Active, Fan diameter: 12 cm. Width: 198 mm, Depth: 247 mm, Height: 98 mm
  • Whisper-Quiet Cooling: Large 120mm Fan*