3M 3M Anti-Glare Filter for 15.6in Laptop, 16:9, AG156W9B
3M Anti-Glare Filter for 15.6in Laptop, 16:9, AG156W9B, Transparent, 39.6 cm (15.6"), Scratch-resistant, Adhesive strip Slide mount tab, Landscape, United States
PayPal
3M Anti-Glare Filter for 15.6in Laptop, 16:9, AG156W9B. Product colour: Transparent, Maximum screen size: 39.6 cm (15.6"), Protection features: Scratch-resistant. Package width: 387 mm, Package depth: 3 mm, Package height: 254 mm. Width: 345 mm, Height: 194 mm, Weight: 154 g. Height (imperial): 19.4 cm (7.62"), Width (imperial): 34.5 cm (13.6"), Special features: Compatible For Device With Raized Bezel. Products per shipping (inner) case: 5 pc(s), Pallet gross width: 106.7 cm, Pallet gross length: 121.9 cm
  • Matte surface helps reduce glare and fingerprints
  • 100% hand inspected for quality assurance.